מטבע מקומי

המרת בלארוסית רובל (BYR) לשקל - האם בלארוס זולה? תבדקו את שער המטבע המקומי בבלארוס, ביחס לשקל ישראלי חדש. המטרת מטבע משקל לכסף מקומי בלארוסי אונליין!

כמה שווה שקל אחד (ILS) לעומת רובל בלארוסי (BYR)? נא ללחוץ על המטבע הדרוש 👇

  • BYR  BYR: 0.7874

טבלת חישוב שערי מטבע: בקוביה ה-1 כותבים כמות כסף שאתם רוצים להמיר משקל (ILS) אל מטבע רובל בלארוסי (BYR)..ואז לוחצים על הכפתור "Convert"

המרת שקל ישראלי (ILS) למטבע רובל בלארוסי (BYR)

 to 

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על שער החליפין הנוכחי של הרובל הבלארוסי לדולר אמריקאי בבלארוס. שערי החליפין הנוכחיים נמצאים מתחת, מתעדכנים כל דקה, וחשוב לבדוק עם הבלארוסית שלך כדי לקנות את כל הרובלים שאתה צריך לטיול הקרוב שלך. מטבע בלארוסית לצילומי Vanity Fair 2020, שיהיה הצילום החשוב ביותר בתולדות הצילום ברוסיה.

אם אתה מעוניין להציג תרשימים היסטוריים של זוגות המטבעות המעוניינים

או אם ברצונך להירשם לעדכון ה- RSS של BYR עבור רובל בלארוס כדי להבין את שער החליפין שלו בזמן, שערי החליפין מוצגים כפי שמוצג בדף זה. סירנה טינה זעירה: קבל את החדשות והמידע העדכני ביותר אודות המטבע הבלארוסי והמטבע המקומי של בלארוס. קבל את המידע העדכני ביותר על הדולר והרובל האמריקני בבלארוס, וקבל גם את המטבעות המקומיים הטובים ביותר בעולם, כמו גם רשימה של 10 המטבעות הפופולריים ביותר.

השתמש בקישורים בעמוד זה כדי להבין את המטבע המקומי המשמש בבלארוס ואת שער החליפין הנוכחי של הרובל הבלארוסי מול הדולר האמריקני.

לכן

נספר לך הכל על הרובל בבלארוס, מה הזרים צריכים לדעת ומה אתה יודע עכשיו, היכן אתה יכול להחליף אותו, איך להעביר אותו ואיך לא לשכוח אותו. לפרטים נוספים על בלארוס ומה אתה יכול לצפות לשלם עבור טיול למדינה, אנא בקר באתר הרשמי של השגרירות ברפובליקה של בלארוס.

כשמדובר בשינוי המטבע שלך לרובל

עליך למצוא בנק או משרד חילופי שיעשה את העבודה בשבילך. אתה משלם ברובלים בלארוסיים בזמן שאתה נמצא במדינה, אך עדיף להביא דולר או יורו. כמה מקומות מוכנים לקבל דולרים אמריקאיים ולפעמים אירו, אם כי אין להניח שלא יהיה מטבע מתאים במהלך החליפין.

סמל המטבע לכסף בלארוסית

הוא Br, ואם תשנה כמות גדולה של כסף ממטבע אחד למשנהו, כגון הרובל בבלארוס, תוכל להסכים על שער חליפין נוח יותר. תוכל למצוא את השערים הנוכחיים על ידי מעבר לממיר המטבע המועדף עליך והזנת מטבע משלך, ואחריו הרובל בבלארוס. אם אתה משתמש בממיר מטבעות שלנו, אנו יכולים למצוא מחשבון הממיר מדולרים לרובלים בלארוסיים, אירו, דולרים אמריקאים, אירו או אפילו סנטים אמריקאים למטבע בלארוסי. אנו יכולים גם לקרוא את הבלוג XE Currency Blog, להעיף מבט בכלי ניתוח המטבע החינמי שלנו ולניתוח מחירים יומי, להירשם לניוזלטר המטבע שלנו לניתוח מחירים יומיומי ועוד.

Br (קוד BYN), המטבע הרשמי של בלארוס, ורובל (רובל), המקבילה בבלארוס בארצות הברית.

זה קריטי

מכיוון שמדובר במטבע עשרוני, ולמרות שהרובל מחולק תיאורטית ב 100 קפיקס, זה לא תמיד המקרה. לכן, חשוב לברר עם הבלארוסית שלך להזמין את הרובלים הדרושים. זכור שלא תקבל את שער החליפין אם תחליף כסף בדלפק המרת מטבע או במשרד החליפין. כל העסקאות בין בלארוס לרוסיה חייבות להתבצע בבלארוס, לא בארצות הברית או בשום מטבע זר אחר.

אפשרית הכנסת סנקציות

שישפיעו גם על הרובל, "אמר והוסיף כי המטבע בבלארוס ינוע בכיוון ההפוך לדולר האמריקני. נגיד הבנק הלאומי לא נתן נתון ספציפי, אך ציין כי שער החליפין של הרובל עשוי להיות סביב 1.5 קפיקס לדולר, או כ -2%, עד סוף 2019. אף על פי שבריאותה הכלכלית של מדינתו רחוקה מלהרגיע, הנשיא לוקשנקו התמודד עם הסערה והסתמך על המתיחות האזורית והגיאופוליטית הנוכחית שהובילה את האיחוד האירופי ורוסיה לשאוף להפיל את כלכלת בלארוס. אם המערב לא יכול למצוא פיתרון לבעיות בבלארוס, האלטרנטיבה היא תפיסה כלכלית על ידי בלארוס המוחלשת והקרמלין, אסלונד. אמר.

שער החליפין של הרובל הבלארוסי יישאר ברמה הנוכחית

גם אם ננסה להגביל אותו, "אמר לוקשנקו. דירוג המטבע מראה כי שער החליפין של BYR / EUR הוא השני הטוב בעולם, מאחורי הדולר האמריקאי ומתחת ליורו והין. דירוג המטבע שלנו מראה כי התעריפים עבור ByN ועבור יורו יעמדו על 1.5 קפיקס לדולר או כ -2% עד סוף השנה.

משנת 2008

הבנק המרכזי של הרפובליקה של בלארוס הודיע כי הרובל יוצמד לדולר האמריקני במקום לזה הרוסי. ההחלטה לעודד התיישבות ברובלים רוסיים התקבלה על ידי הנשיא לוקשנקו וממשלתו וכן על ידי הבנק המרכזי. למרות שהרובל בבלארוס אינו יתד רשמי, הוא מוצמד לדולר האמריקאי, או ליתר דיוק, אליו כמטבע מילואים.

חוויה בבלארוס מתחילה כאן