מלון רנסנס מינסק

מלון רנסנס מינסק (Renaissance Minsk Hotel), המלון הראשון של מריוט בבלארוס. מלון 5 כוכבים במינסק, בלארוס מומלץ מאוד למטיילים ישראלים!

רנסנס, מותג המלונות הידוע הודיע ב2014 על פתיחתו של מלון רנסנס מינסק, Renaissance Minsk Hotel, שהוא המלון הראשון של מריוט בבלארוס. המלון נפתח במאי השנה, והוא אחד המותגים הבינלאומיים הבודדים בבלארוס והתוספת האחרונה לפורטפוליו של המותג בבירת המדינה. מלון מינסק מריוט החדש הוא חלק מההתרחבות העולמית של מריוט לבלארוס ורשת המלונות השנייה בגודלה באירופה. המלון בדירוג 5 כוכבים הוא חלק מתיק המאריוט בבלארוס והוא רשת המלונות השנייה בגודלה באירופה. האורחים יכולים גם לבקר במינסק הרנסנס, המלון הראשון של מריוט אינטרנשיונל, וכן במספר מלונות אחרים. מלון רנסנס מינסק יכול להכיל עד 1,000 אורחים באולם הנשפים הגדול, שיכול להכיל 550 איש. ניתן לקיים פגישות ואירועים מיוחדים גם באולם הנשפים הגדול של המלון, הגדול ביותר בעיר עם קיבולת של 2,500 איש. חדרי הישיבות ואולם הנשפים הגדול ממוקמים בקומה השנייה של מלון רנסנס מינסק, ליד הלובי הראשי של המלון.

חדר כושר

מכון כושר ובריכה ממוקמים בקומה הראשונה של המלון, יחד עם כל שאר השירותים. המתחם מציע מגוון מתקני פנאי, כולל בריכת שחייה, חדר כושר, בריכה מקורה וסאונה. מתקנים אחרים כוללים ספא עם סאונות רוסיות ופיניות ובריכת שחייה חיצונית. בספא יש גם מרכז כושר המצויד בציוד לב וכלי דם ומשקולות חופשיות.

המלון

הכולל מסעדה, בר, בר ולובי, כמו גם מרכז כושר, מציע מגוון מתקני פנאי כולל בריכת שחייה, חדר כושר, בריכה מקורה וסאונה. אנו מאמינים כי הביקורות והתרומות שלנו לתגובת המלון ידגישו את מגוון הדעות והחוויות הנחוצות כדי לעזור לאורחים לקבל החלטה מושכלת לגבי מקום הימצאם. אנו ארכיב את כל הדוחות הישנים שלנו בני 36 חודשים כדי לשמור עליהם רלוונטיים לטיולים עתידיים.

המדיניות והסטנדרטים שלנו שואפים לשמור על Booking.com רלוונטית וידידותית למשפחה תוך הגבלת הבעת דעות חזקות

איננו מאפשרים הערות על מדיה כגון טוויטר, פייסבוק, יוטיוב, גוגל + או פלטפורמות מקוונות אחרות. כל ההערות ינוהלו ויפורסמו כדי לציית למדיניות שלנו ואנחנו נשתמש בתוכן שנוצר על ידי משתמשים או בתוכן שהמלון מגיב להם. כל התרומות ל- Booking.com מתייחסות בכבוד המלא ומשקפות את המחויבות שלנו כלפי האורחים והרכוש שלנו. גוגל מתנערת מכל האחריות, מפורשת או משתמעת, כולל, אך לא רק, כל אחריות לדיוק, שלמות, עדכניות, אמינות, התאמה או התאמה למטרה מסוימת.

רק לקוחות שהזמינו דרך Booking.com והתארחו במלון המדובר יכולים לכתוב ביקורות

יש להפנות כל שאלה הקשורה לשירות שלנו לשירות הלקוחות או לשירות הלינה שלנו. לא נסבול ניסיונות להוריד את דירוג המתחרים שלנו על ידי הגשת ביקורות שליליות ונסיר את כל תוכן הפרסום. כל השירותים מוצעים בזמן הכתיבה הנכון וניתן לשנותם לפי שיקול דעתו של המוכר. Booking.com לא תנסה לטשטש את מיקום המלון או כל פרט אחר אודות מקום הלינה, כגון שם, כתובת, מספר טלפון ו / או כתובת דוא"ל. אנו ממליצים על מלון רנסנס מינסק למבקרים ותיירים. כמי שהיה בעבר בנכס, מה אתה אומר לאחרים על חווית הלינה שלך ומה היית ממליץ למבקר בחנות שלך?

המיקום אידיאלי עבור מי שצריך לקחת מונית משדה התעופה או חלקים אחרים של העיר למלון או ללכת למרכז העיר מינסק

חניה חינם זמינה באתר והסעות הלוך ושוב מ / אל שדה התעופה זמינות ללא תשלום נוסף וזמינות 24 שעות ביממה. יש שירות הסעות חינם מ / אל אירועים ואטרקציות במרכז העיר, והמיקום אידיאלי אם אתם זקוקים לנוחות של מונית במקום ללכת למלון, אוטובוס, רכבת או תחבורה ציבורית אחרת.

הצוות היה בעיקר ידידותי ואמרו לנו שהם מציעים הסעה בחינם רק למרכז העיר בערב

מכיוון שהמונית זולה והמיקום הוא ללא תחרות, לקחנו את ההסעה ונשארנו שם כל היום. הרנסנס הוא המלון המושלם למי שרוצה לבקר ברוב העיר, אך לא רק באטרקציות המרכזיות. משם תוכלו ללכת לכל האטרקציות האפשריות וגם לקבל גישה למספר מסעדות, ברים, חנויות, מסעדות ואטרקציות אחרות במרכז העיר מינסק. מצאנו שזה מאוד נוח להישאר שם מכיוון שהוא קרוב למרכז העיר ואפשר ללכת ברוב האירועים והאטרקציות כמו גם לשדה התעופה.

חוויה בבלארוס מתחילה כאן