בלארוס מינסק למטיילים

בלארוס מינסק למטיילים – מדריך אונליין 100% חינם על העיר מינסק. תכנון חופשה בבלארוס למטייל הישראלי!

אם אתם אוהבים לחקור מחוץ לדרך המכה, מינסק בהחלט שווה ביקור, ולו בשל הנוף היפהפה והארכיטקטורה המדהימה. אחד הדברים הטובים ביותר לעשות ביום טיול בבלארוס M לבקר בשתי הטירות היפות ביותר בבלארוס הוא שהן לא רחוקות מאוד מבירתנו.

אם יש לך שאלות בנוגע לרישום ויזה או תכנון נסיעות

אל תשכח לכתוב לי ואשמח לעזור לך. אני מקווה שהדבר הביא את בלארוס לרשימת הטיולים האירופית שלך וכי ביקור זה בבלארוס נתן לך השראה להזמין כרטיסים בזמן הקרוב. אם יש לך שאלות או שאלות אחרות בנוגע לטיול למינסק, בלארוס או בלארוס, אנא פנה אלינו. יש לנו הרבה מידע נהדר בעמוד הפייסבוק שלנו, באתר שלנו ובבלוג שלנו. אם אתה מתכוון לעבוד כעיתונאי בבלארוס, ודא שקיבלת הסמכה מטעם משרד החוץ של בלארוס עבור נסיעתך ושאתה יכול להיות מזוהה באופן ברור בכל עת. אם ברצונך לנצל את ההצעה ללא ויזה זו, תוכל ללכת ולהגיע ברגע שאתה נמצא בשליטת הגבולות במדינה, או לעזוב מוקדם ככל האפשר כדי שהכל לא יאבד. יהיה עליך את הדרכון ואת כרטיס ההעברה שלך לפני שאתה עוזב את המלון, אוסף את חותמת הרישום שלך והמפקח יבדוק ויחתים הכל. יש לתת לך את זה לפני שאתה עוזב את בלארוס ועליך להחזיר את זה כשתעזוב את בלארוס. אני מאחל לך מזל טוב לבלארוס אם תישאר שם יותר מחמישה ימים, אך אנא אל תעזוב את בלארוס לפני תום השהות, לא משנה מה.

מינסק וכל בלארוס ידועות בנוכחות משטרתית חזקה ורוב התיירים חוו רק חוויות חיוביות מבחינת הביטחון

לא משנה אם כוחות הביטחון נמצאים שם להפגנות, אם אתה רוצה להיכנס לבלארוס, הרחק רחוק מכל מחאה. למרות שדיווחים רבים אומרים אחרת, מינסק היא מקום בו עליכם להתאמץ למצוא צרות, גם בלילה, ולמרות שהתושבים המקומיים עשויים להתעקש על משהו אחר, זו מדינה בה עליכם להתאמץ למצוא צרות ו תן למשהו רע לקרות לך. אם אי פעם תזדקק למשהו, תמצא את עזרת המשטרה, אך לרוב אין צורך בכך.

הייתי מרחיק לכת ואומר שמי שביקר במינסק ולא אוהב את זה לעולם לא יפגוש מישהו כמוני.

שים לב כי לממשלת בלארוס יש מדיניות של אי שלילת כניסה למבקרים זרים ללא אשרה. אם אין לך מזל מספיק כדי להיות מוטרד כתייר, חשוב להכיר בכך שאתה גר בבלארוס כאזרח.

אם אתם מחפשים מידע נוסף על בלארוס

התעדכנו בכתבה על בלארוס הכוללת רשימה של כל המקומות בהם תוכלו לבקר בבלארוס, וכן כמה מהמלונות והמסעדות הטובים ביותר במינסק. להלן מדריך למראות שאנו ממליצים עליהם, כמה דברים יוצאי דופן לבקר בעיר ומה אנו מדריך זה מכיל את כל מה שצריך לדעת לפני הביקור במינסק, כולל דברים לעשות בבלארוס ובסביבתה, כמו גם כמה טיפים וטריקים לביקור.

אל תשכח להעריץ חלק מה בניינים יפים במינסק, כמו המוזיאון הלאומי של בלארוס, המוזיאון הבלארוסי ומוזיאון המדינה.

האולם ממוקם במעבר להולכי רגל ליד כיכר הניצחון ומציע נוף נהדר של העיר וסביבתה גם כן כמבנים ההיסטוריים בברית המועצות שמתה בלחימה לשחרור בלארוס מהכיבוש הנאצי וסירבה לומר "לא" עד שמתה

מינסק היא עיר ששרדה באמת ושדמותה חייבת להיות כמעט מוחשית כמעט. רבים אף טוענים שהדיקטטורה המבודדת הזו הוקפאה לאורך זמן, אך הסטריאוטיפ העייף הזה אינו עושה לה צדק, לא רק מבחינת ההיסטוריה שלה, אלא גם מבחינת אופייה.

בקר במינסק בטיול הבהרה שלנו בנסיעה בבלארוס וגלה את המיטב שיש לבירה האירופית הפחות מוכרת הזו להציע. עם זאת, מעטים הם כל כך חשובים שיש להוסיף אותם לרשימת הדברים שצריך לעשות והרצויים בבלארוס.

חוויה בבלארוס מתחילה כאן